Jak tanio i bezpiecznie przeprowadzić się w Warszawie?

Jak tanio i bezpiecznie przeprowadzić się w Warszawie?

2017-06-14  |  Wynajem

Przeprowadzka zawsze wiąże się ze sporym stresem i wysiłkiem. Aby przebiegła sprawnie, należy się do niej dobrze przygotować - ustalić termin, zorganizować transport oraz grupę osób do pomocy, przygotować odpowiednią ilość pudeł, koców i folii do zabezpieczenia przewożonych rzeczy.

Jak doskonale wiemy, duże miasta, takie jak właśnie Warszawa, tętnią życiem, a co za tym idzie - na jezdniach, szczególnie w godzinach szczytu, panuje duży chaos i często bardzo trudno jest wydostać się z korku. Przeprowadzka na własną rękę może być zatem bardzo uciążliwa, a bez odpowiedniego doświadczenia podjęcie niektórych działań może stanowić barierę nie do przekroczenia. To właśnie wtedy z pomocą przychodzą nam firmy przeprowadzkowe w Warszawie. Wiele osób martwi się o koszty związane z wynajęciem firmy przeprowadzkowej. Poniżej podpowiadamy, jak tanio i bez problemu przeprowadzić się w Warszawie.  


Tanie przeprowadzki w Warszawie

Większość osób rozważających przeprowadzkę za pośrednictwem upoważnionych do tego firm ma wątpliwości związane z kosztami takiej usługi. Sprawdziwszy kilka firm, dochodzą do wniosku, że ceny są zbyt wysokie. Mało kto zastanawia się wówczas nad tańszymi rozwiązaniami, takimi jak np. taksówka bagażowa. A w Warszawie takich ofert jest naprawdę sporo. Zdecydowawszy się na wynajęcie taksówki bagażowej, możemy skorzystać z pomocy znajomych lub rodziny. W ten sposób zaoszczędzimy z pewnością sporo czasu i energii.


 
               Kompleksowa oferta firm przeprowadzkowych

Usługi przeprowadzkowe świadczone na terenie dużych miast, takich jak Warszawa, uchodzą za drogie. Tymczasem na polskim rynku powstają coraz to nowe przedsiębiorstwa, które oferują nie tylko wysoką jakość usług, ale również niskie i dostosowane do każdej kieszeni ceny. Profesjonalne firmy przeprowadzkowe, takie jak np. ta z Warszawy, dla wielu osób stają się dogodnym i jedynym rozwiązaniem; zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie posiadają one własnego samochodu, a obowiązki zawodowe i czas spędzany w pracy uniemożliwiają podjęcie działań we własnym zakresie. Ceny wynajęcia samochodu na terenie Warszawy wahają się między 20 a 70 zł (zależnie od tego, czy chcemy również skorzystać z możliwości wynajęcia kierowcy). Firmy przeprowadzkowe w Warszawie organizują sprawny, szybki i dostępny cenowo transport mienia do nowego miejsca zamieszkania w wygodny i bezpieczny sposób.

 

Firmy przeprowadzkowe oferują najczęściej:

 •  odpowiedni samochód, dostosowany do transportu mebli, sprzętu RTV i AGD,
 •  potrzebne materiały i pomoc przy pakowaniu,
 •  sprzęt potrzebny przy przenoszeniu ciężkich przedmiotów,
 •  ekipę pomagającą przy załadunku i rozładunku oraz wnoszeniu rzeczy,
 •  bezpieczny transport,
 •  możliwość zorganizowania przeprowadzki w dogodnej porze, również w nocy.Zaoszczędź pieniądze i czas

Cena przeprowadzki zawsze jest ustalana indywidualnie. Firmy transportowe zazwyczaj ustalają cenę w zależności od:

 • długości trasy,
 • liczby osób potrzebnych do przeprowadzki,
 • objętości i ciężaru transportowanego mienia,
 • czasu trwania przeprowadzki,
 • usług dodatkowych, takich jak pomoc przy pakowaniu i zabezpieczaniu, montażu i demontażu sprzętu itd.


Okazuje się, że nie taki wilk straszny, jak go malują. Firmy przeprowadzkowe nie tylko dobrze się sprawdzają, ale wbrew pozorom świadczą usługi po przystępnych cenach i często stają się najbardziej racjonalnym rozwiązaniem. Warto jednak zastanowić się nad wyborem, nie każdą firmę można odrzucić, ale też nie każdą polecić.